Suzan Kardeş

Oca 9 • • 1999 görüntüleme • Suzan Kardeş için yorumlar kapalı

909

 

SUZAN KARDEŞ YİNE GELENEĞİ BOZMADI;

YEPYENİ TEKLİSİ ‘’ŞİŞEDE BADE DURMAZ’’

Her yıl Mayıs ve Aralık ayında yeni bir albüm ya da tekli çalışması ile sevenleriyle buluşmayı gelenek haline getiren başarılı sanatçı Suzan Kardeş, bu yıl da beklentileri karşılıksız bırakmıyor.

Hıdırellez’in uğuruna inanan sanatçı bu uğuru yine bozmadı ve tek şarkılık çalışması ‘’ Şişede Bade Durmaz’’ı Mayıs’ın ilk haftalarında DMC etiketiyle dijital platformlarda hayranlarının beğenisine sundu.

Sanatın bir çok dalında yetenekleriyle göz kamaştıran, on parmağında on marifet olan ‘ Suzan Kardeş’ Rumeli Halk Türküsü ‘Şişede Bade Durmaz’ ı yeniden yorumladı.

Düzenlemesini Alen Konakoğlu’ nun yaptığı ‘Şişede Bade Durmaz’ ın video klip çalışması ‘Yunus Nihat Özcan’ yönetmenliğinde Orion Stüdyoları’ nda çekildi.

Mayıs 2015 itibariyle tüm dijital platformlardan ve radyolardan ulaşabileceğiniz ‘Şişede Bade Durmaz’’ çalışmasında Suzan Kardeş’e gitarlar ve davulda Alen Konakoğlu, trompet /trombonda Hasan Gözetlik, ve melodikada Serkan Sönmezocak eşlik etti.


DMC etiketiyle dijital platformlarda yer alan tek şarkılık çalışması ‘Yarım Hava Çalsana’ isimli şarkıda Suzan Kardeş’e canlı enstrümanlar da Bekriya Band eşlik etti. Şarkının düzenlemesi Cengiz Köroğlu’na ait. Yönetmenliğini Önder Kuvvet’in, görüntü yönetmenliğini Muratcan Gökçe’nin, sanat yönetmenliğini ise Begüm Kardeş’in üstlendiği video klibe dansıyla Gülay Sütçü eşlik etti.

Oldukça doğal ve kendisini anlatan bir klip olmasına özen gösteren Suzan Kardeş; ‘Klipte ellerimdeki boyalarda ömrümün renkleri var, hayatıma renk katan herkese sonsuz teşekkürlerini sunmak istediğini dile getirdi.’

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys