Aydın Kurtoğlu

Oca 2 • • 1209 görüntüleme • Aydın Kurtoğlu için yorumlar kapalı

AYDIN KURTOĞLU’NUN YENİ MAXI SINGLE’I ” PİŞMAN ” DİNLEYİCİLERLE BULUŞTU ! 
 
İSTANBUL METROSU’NDA KLİP ! 
Pop müziğin son dönemdeki en başarılı isimlerinden biri olan Aydın Kurtoğlu, ” Pişman ” isimli maxi single’ı ile müzikseverlerle buluştu.
Aydın Kurtoğlu’nun yeni maxi single’ında; Pişman, Tüh Tüh ve Spor Aşk isimli üç yeni şarkı, Mevsim Bahar şarkısının coverı , eski şarkıları ve versiyonlarından oluşan 9 şarkı olmak üzere toplamda 13 şarkı bulunuyor.
Mustafa Ceceli’nin düzenlemesini yaptığı Mevsim Bahar coverının dışındaki tüm şarkıların düzenlemeleri Serkan Balkan imzası taşıyor.
Yeni maxi single’ın ilk klibi Tüh Tüh ‘de kutu kafalı insanlar oynadı ! 
Kemal Başbuğ yönetmenliğinde çekilen maxi single’ın çıkış şarkısı Tüh Tüh’ün klibinde terk edilen bir adamı canlandıran Aydın Kurtoğlu, ayrılığın ardından eski sevgilisine söylemek istediği sözleri üzerinde şarkı sözlerinin yazdığı ve farklı surat ifadelerinin bulunduğu kutu kafalı insanlar aracılığıyla söyler.
Başrolünü oyuncu Ebru Şahin’in üstlendiği ve Nispetiye Metro İstasyonu’nda çekilen klip için 60 kişilik bir ekip ile çalışan başarılı sanatçı, dansçıların ve halktan insanların dans etmeye başladığı klibin sonunda eski sevgilisi ile karşı karşıya gelir.
Yak ile hızlı bir çıkış yakalayan sanatçının uzun zamandır üzerinde titizlikle çalıştığı maxi single çalışmasının çıkış şarkısı Tüh Tüh’ün sözleri Hakkı Yalçın’a, müziği Ceyhun Çelikten’e ve düzenlemesi Serkan Balkan’a ait.
Aydın Kurtoğlu’nun Pişman isimli maxi single’ı 7 Nisan’da DMC etiketi ile dinleyicilerle buluştu.

Aydın Kurtoğlu, 1983 yılında Rize’de dünyaya geldi. Bir yaşında ailesi ile birlikte İstanbul’a yerleşen Kurtoğlu ilk, orta ve lise öğrenimini de İstanbul’da tamamladı. Üniversitede işletme eğitimi alan Aydın Kurtoğlu, turizm sektöründe çalışmalarına devam etti. Aydın Kurtoğlu, 2013 yılında Türkiye’de dönemine damgasını vurmuş, usta müzik adamı ve yorumcu olan babası Cengiz Kurtoğlu ile birlikte “Veliaht” adlı ses yarışmasına katıldı ve performansı ile büyük ilgi gördü. Bu yarışma sonrası müzikal kariyerine profesyonel olarak devam etme kararı alan Aydın Kurtoğlu, ilk projesi “Köle” için çalışmalarına hız verdi. Müzikle doğduğu gün tanışan, müziğe duyduğu ilgi ve sevgisi ile müzikal öngörülerini birleştiren genç yorumcu, 2014 yazında piyasaya çıkardığı “Köle” ile sektöre hatırı sayılır bir giriş yaptı. Aydın Kurtoğlu, “Köle” ile özellikle radyolar ve tv kanallarının listelerinde aylarca yerini korudu. 2015 yılının ilk günlerinde kendi stüdyosu “Dr. Voice”u hayata geçiren Aydın Kurtoğlu, ikinci projesi “Hayırlı Günler”i Mart 2015’in son haftası BSK ve DMC işbirliği ile yayımladı. 2015 Eylül ayında Öptüm, 2016 Temmuz ayında ise listeleri alt üst eden single çalışması “Yak”ı hayranlarıyla buluşturdu.  Aydın Kurtoğlu, yeni şarkıları için çalışırken, yurtiçi ve yurtdışında konserlerine devam ediyor.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys