GÖKHAN TÜRKMEN ”AYSEL” DEFİLESİNDE… 

Eyl 14 • Bültenler, Gökhan Türkmen Bültenleri, Gökhan Türkmen Haberleri, Haberler, Yazılı Basın • 1182 görüntüleme • Yorum yok GÖKHAN TÜRKMEN ”AYSEL” DEFİLESİNDE… 

EMRE ERDEMOĞLU “AYSEL”
 KOLEKSİYONUNU GÖRKEMLİ BİR DEFİLE İLE TANITTI !
GÖKHAN TÜRKMEN ”AYSEL” DEFİLESİNDE… 
İSTANBUL MODA HAFTASI’NDA GÖKHAN TÜRKMEN DE PODYUMA ÇIKTI!
Ünlü tasarımcı Emre Erdemoğlu, İstanbul Fashion Week kapsamında “AYSEL” adını verdiği, siyah ve kırmızının,beyaz ile buluştuğu 2018 İlkbahar / Yaz koleksiyonunu muhteşem bir defile ile tanıttı.
 
GÖKHAN TÜRKMEN’DEN RUNWAY !
 
İSTANBUL MODA HAFTASINDA GÖKHAN TÜRKMEN DE PODYUMA ÇIKTI!
Emre Erdemoğlu’nun uzun yıllardır birlikte çalıştığı sevilen sanatçı Gökhan Türkmen, Aysel defilesinin sonunda podyuma çıktı.
Gökhan Türkmen: ”Emre beni arayıp Aysel defilemde podyuma çıkar mısın diye sorduğunda seve seve çıkacağımı söyledim . Cidden zor bir işmiş. Emre’nin fikrine ve emeğine sağlık. Çok güzel bir defile oldu. Bende bu defilede podyumda kendisi ile yürümekten çok mutluyum.” cümleleri ile düşüncelerini dile getirdi.
Ocak ayında İtalya’da yeni koleksiyon lansmanını gerçekleştirecek olan başarılı tasarımcının muhteşem defilesini Gökhan Türkmen, Soner Sarıkabadayı,Rober Hatemo , Keremcem, Anıl Can, Zeynep Mansur, Emre Kaya gibi ünlü isimlerin yanı sıra büyük bir davetli kitlesi izledi.
Koreografisini Öner Evez’in üstlendiği defilenin müziklerini Oben Budak hazırlarken, styling de Alexander Kokoskeriya ile çalışan başarılı modacı davetlilerden tam not aldı.
İstanbul Fashion Week 2018 kapsamında gerçekleşen Emre Erdemoğlu defilesi Zorlu Center’da iş, sanat ve cemiyet hayatının ünlü simalarının katılımıyla gerçekleşti.
Ulusal ve uluslar arası birçok yarışmada ödül sahibi olan başarılı tasarımcı Emre Erdemoğlu’nun 2018 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nda Aysel Gürel’in 15 şarkısı resmedilerek koleksiyona işlendi. Tüm detaylarda şarkı içerisinde geçen ve Erdemoğlu’nun en önemsediği sözler nakış, baskı, işleme  ve dokuma teknikleriyle koleksiyonun bütününde kullanıldı.
Büyük bir Aysel Gürel hayranı olan tasarımcı Aysel’in şarkılarını ayrıca print tekniğiyle tüm koleksiyonun iç detaylarında kullanıldı. El işlemesi dantel kabanlar, print desenli kimonolar, röpteşambır formlar, oversize nakışlı kabanlar, boncuk işlemeler, 70’ler stili kare kemik gözlükler, kıpkırmızı uzun el örmesi saçaklı kemerler ve muhteşem rugan ayakkabılar defilede izleyenleri büyüleyen parçalar arasındaydı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys