GÖKHAN TÜRKMEN AKUSTİK KONSERLER SERİSİNDE BU KEZ CKM SAHNESİNDEYDİ…

Mar 3 • Gökhan Türkmen Haberleri, Gökhan Türkmen Konserler, Haberler • 1154 görüntüleme • Yorum yok GÖKHAN TÜRKMEN AKUSTİK KONSERLER SERİSİNDE BU KEZ CKM SAHNESİNDEYDİ…

GÖKHAN TÜRKMEN ESKİ MAHALLESİNDE KONSER VERDİ…

GÖKHAN TÜRKMEN AKUSTİK KONSERLER SERİSİNDE BU KEZ CKM SAHNESİNDEYDİ… 

Sevilen sanatçı Gökhan Türkmen, Anadolu yakasındaki ilk akustik konserini geçtiğimiz akşam Caddebostan Kültür Merkezi’nde verdi.

Biletlerin çok önceden tükendiği akustik konserler serisinde bu kez  CKM büyük salonda verdiği konser ile  dinleyicilere yine unutulmaz bir müzik şöleni sundu.

İki buçuk saat sahnede kalan Gökhan Türkmen  bu zamana kadar yayınladığı  tüm albümlerinden sevilen şarkılarını seslendirdi.

” Bugün benim için ayrıca anlamlı çünkü doğup büyüdüğüm eski mahallem Caddebostan’da şarkılarımı sizlerle birlikte hep bir ağızdan söyleyeceğiz. Bu yüzden bugün daha çok heyecanlıyım. ”sözleri ile duygularını dile getiren sanatçı, güçlü ve samimi yorumu eşliğinde müzikseverler ile buluştu.

Sessiz’in ikinci video klibi yoğun istek üzerine ” Olsun ” şarkısına çekilecek !

Emre Kınay, Bora Öztoprak, moda tasarımcısı Emre Erdemoğlu gibi ünlü isimlerin dinlemeye geldiği konserde Gökhan Türkmen Sessiz albümünün ikinci video klibini sevenlerinden gelen yoğun istek üzerine  ”Olsun” şarkısına çekeceğinin de müjdesini verdi.

Gökhan Türkmen, 10 Mart tarihinde İF Performans Beşiktaş sahnesinde,  24 Mart Bursa Merinos Akkm Orhangazi Salonu’nda ve 25 Mart’ta İzmir Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde vereceği konserleri ile müzikseverler ile buluşmaya devam edecek.

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys